Atribuită Cumpărare directă

Primaria Frumosu doreste sa achizitioneze un copiator digital -Konica Minolta Bizhub 225, scanare fata-verso automat, duplex, sertar suplimentar masa, modul rețea, punere in functiune, cartus copiator xerox busines A3, role fax 210MMX20, hirtie copiator xerox performer A4

Număr anunț
DA26962705
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
ADROWOOD COMPANY S.R.L. (CUI 31628022)
Cod CPV
30121400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.114,41 RON
Valoare atribuită
8.114,41 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.114,41 RON

din 8.114,41 RON estimat