Atribuită Cumpărare directă

Minge volei MVA200 - Minge volei competitionala, - marimea oficiala nr. 5. - confectionata din piele sintetica de inalta calitate, cu un design compus din 8 parti, iar suprafata mici alveole cu diametrul de 2mm si adancimea de aproximativ 0.2-0.3mm pentru o aerodinamica avansata - Circumferinta mingii intre 650-670mm. - Greutatea este intre 260-280gr.

Număr anunț
DA26966027
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
37452900-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.302,50 RON
Valoare atribuită
6.302,50 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.302,50 RON

din 6.302,50 RON estimat