Atribuită
Cumpărare directă
1. SR ISO55000:2017 Managementul activelor. Privire generală, principii şi terminologie Limba Romana 1 BUCATA 92.79 RON FARA TVA 2. SR ISO55001:2017 Managementul activelor. Sisteme de management. Cerinţe Limba Romana 1 BUCATA 88.24 RON FARA TVA 3. SR ISO55002:2020 Managementul activelor. Sisteme de management. Linii directoare pentru aplicarea ISO 55001 Limba Romana 1 BUCATA 204.89 RON FARA TVA 4. TAXE POSTALE 1 BUCATA 10.34 RON FARA TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 51/16.06.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 16 dec 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.
- Număr anunț
- DA27002808
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396,26 RON
- Valoare atribuită
- 396,26 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.