Atribuită
Cumpărare directă
Aparat foto mirrorless Sony Alpha A7C, 24.2MP, Full-Frame, 4K, Body, Argintiu [ILCE7CS.CEC] Card de memorie Kingston SDXC, 128GB, Class 10, UHS-II, U3, V90 + Cititor de carduri SD [MLPR2/128GB] Obiectiv Sony, montura FE, 35 mm, F1.8, Negru [SEL35F18F.SYX],echipament necesar pentru înregistrările foto/ video ale spectacolelor Teatrului pentru Copii ”Arlechino” Brașov, conform referatului de necesitate nr. 2580/ 25.11.2020 și procesului-verbal de selecție a ofertelor nr. 2719/ 09.12.2020.
- Număr anunț
- DA27014193
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 38651000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.102,36 RON
- Valoare atribuită
- 11.102,36 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.