Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs U.M. Cant. Valoare unitară lei fără TVA Valoare lei fără TVA a b c d e f = d x e 1. Cheie dinamonetirca buc 1 135.00 135.00 2. Chinga remorcare sufa ancorare auto buc 1 47.00 47.00 3. Chinga remorcare cu crichet buc 2 30.00 60.00 4. Trusa tarozi Conținut: 1 tarod NPT (toli): 1/8-27 1 filieră TNP (toli): 1/8-27 1 Suport de Tarozi mixt: M3 ~ M12 și 3/16 "~ 1/2", 1 Suport de Tarozi mixt tip T: M3 ~ ~ M6 6-32 și 4-40 1 Suport Filiere mixt : 25mm de diametru/ 1 Șurubelniță, 1 Set de lere pentru măsurat filet în mm, 1 Set de lere pentru măsurat filet în țoli, 10 Seturi de tarozi (mm): M3x0.5, M4x0.7, M5x0.8, M6x1.0, M7x1.0, M8x1.25, M9x1.25, M10x1.0, M10x1.5, M12x1.75 10 Tarozi UNC (țoli): 4-40, 6-32,8-32, 10-24, 12-24, 1/4-20, 5/16-18, 3/8-16, 7/16-14, 1/2-13 6 Filiere UNF (țoli): 10-32, 1/4 -28, 5/16-24, 3/8-24, 7/16-20, 1/2-20 10 Filiere (mm): M3x0.5, M4x0.7, M5x0.8, M6x1.0, M7x1.0, M8x1.25, M9x1.25, M10x1.0, M10x1.5, M12x1.75 10 Filiere UNC (țoli): 4-40, 6-32,8-32, 10-24, 12-24, 1/4-20, 5/16-18, 3/8-16, 7/16-14, 1/2-13 6 Filiere UNF (țoli): 10-32, 1/4-28, 5/16-24, 3/8-24, 7/16-20, 1/2-20 set 1 262.00 262.00 total 504.00
- Număr anunț
- DA27025848
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504 RON
- Valoare atribuită
- 504 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.