Atribuită
Cumpărare directă
Clasa de utilizare Semi-profesionala Tensiune 230 V Diametru disc 200 mm Diametru gaura de prindere 32 mm Grosime disc 25 mm Putere Putere nominala 400 W Caracteristici operationale Valoare vibratii emise - m/s2 Turatie la mers in gol 2950 rpm Dotari Led de iluminare NU Valiza de transport NU Stand de sustinere NU Accesorii suplimentare NU Set de livrare 2 pietre polizare, granulatie 36, 60 Dimensiuni Greutate 11.8 kg Zgomot Nivel putere sonora - dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Dimensiuni(LxlxH): 426x270x290 mm Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 24 luni
- Număr anunț
- DA26969790
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42630000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,10 RON
- Valoare atribuită
- 252,10 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.