Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia de servicii de montare pentru iluminatul festiv in comuna Abramut, montarea ghirlandelor si ornamentelorde iluminat.

Număr anunț
DA26962872
Autoritate contractantă
PRIMARIA ABRAMUT (CUI 5431691)
Furnizor / câștigător
INSERT SISTEM SRL (CUI 18684386)
Cod CPV
51110000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.072,55 RON
Valoare atribuită
9.072,55 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.072,55 RON

din 9.072,55 RON estimat