Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner negru Brother TN3512 original (OEM) pentru Brother DCP-L6600DW, HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, MFC-L6800DW, MFC-L6900DW.

Număr anunț
DA27018952
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.413,60 RON
Valoare atribuită
1.413,60 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.413,60 RON

din 1.413,60 RON estimat