Atribuită
Cumpărare directă
Model UPS-RACK-1500 Specificatii tehnice Putere de incarcare 900 W Putere de iesire 1500 VA Conexiuni PC Schuko EU type output x 2 pcs, input IEC14 Timp backup 8...20 min Tensiune de intrare 220V Frecventa de iesire 50Hz / 60Hz Timp de transfer 10 ms (typically 6 ms) Timp de reincarcare 12 ore Alarma audio Da Montare in rack Da, 3.4U Dimensiuni 480 x 150 x 350 mm Greutate 15.8 Kg prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 5 zile la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA27020896
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.381,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.381,30 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.