Atribuită
Cumpărare directă
Costum pentru uz medical disponibil in diverse culori, compus din bluza anchior cu guler V-Neck + pantalon prevazut cu snur si elastic in talie, compozitie material tip tercot, compozitie 75%BBC si 25% vascoza. COSTUM LILA MARIMEA S = 2 BUCATI COSTUM FUCSIA MARIMEA M = 4 BUCATI COSTUM FUCSIA MARIMEA XL = 4 BUCATI COSTUM ALBASTRU MARIMEA XXXL = 2 BUCATI
- Număr anunț
- DA27022561
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
- Cod CPV
- 39520000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,36 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.