Atribuită
Cumpărare directă
Oferta vizeaza prestarea serviciilor de asistenta si reprezentare juridica in vederea apararii intereselor ASAS in cadrul dosarului ce va avea ca obiect actiunea impotriva MEC privind obligarea acesteia la promovarea HG-urilor de reorganizare a unitatilor de c-d prevazute in anexa nr.4 la Legea nr.45/2009, modificata si completata, redactarea tuturor actelor procesuale, asistenta si/sau reprezentare juridica, in toate fazele procesuale, ordinare si extraordinare. Oferta include redactarea tuturor actelor procedurale necesare in toate fazele procesuale, precum si in situatia in care vor fi introduse cereri conexe sau incidentale, si in situatia declarari unor cai extraordinare de atac (revizuire sau contestatie in anulare).
- Număr anunț
- DA26968177
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AVOCAT OLARIU DENISA MIHAELA (CUI 22386418)
- Cod CPV
- 79100000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.