Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include: - Set Mobilier Exterior TUSNAD - 10 seturi ( pret conform oferta nr. 1370/19.11.2020, transmisa pe e-mail). - Banca Parc-Gradina HARLEY 2 - 8 bucati ( pret conform oferta nr. 1370/19.11.2020, transmisa pe e-mail). - Cos Gunoi URBAN 6 - 3 bucati ( pret conform oferta nr. 1370/19.11.2020, transmisa pe e-mail). - Element Lemn Rasinoase 1600x50x30 GV0 negaurite ( pret conform oferta nr. 1370/19.11.2020, transmisa pe e-mail). Culoare metal: RAL 9005 ( negru ) Culoare elemente lemn: RAL 8022 ( negru maroniu ).
- Număr anunț
- DA26965432
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
- Cod CPV
- 34928400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.475,94 RON
- Valoare atribuită
- 23.475,94 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.