Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar BRIDE NYLON BUC 4 11.3875 BANDA IZ BUC 3 2.94 BRIDA BUC 20 0.8405 SARMA ZN KG 8.6 6.386 FASETE 4.8*200 BUC 11 8.4409 FASETE 2.5*200 BUC 2 4.455

Număr anunț
DA27014924
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,86 RON
Valoare atribuită
227,86 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,86 RON

din 227,86 RON estimat