Atribuită Cumpărare directă

Set de 2 microfoane wireless cu receptor VHS Digital Sistem audio ambiental cu amplificator si 8 boxe/difuzoare incastrabile in tavan, putere 100 W RMS

Număr anunț
DA27023550
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
32341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.716 RON
Valoare atribuită
3.716 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.716 RON

din 3.716 RON estimat