Atribuită Cumpărare directă

Calculator HP 400 G2.5 SFF, Intel Core i3-4160 3.60GHz, 4GB DDR3, 250GB SATA, DVD-RW + Windows 10 Professional

Număr anunț
DA26963384
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Iasi (CUI 12529200)
Furnizor / câștigător
INTERLINK GROUP SRL (CUI 9320017)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.601,72 RON
Valoare atribuită
5.601,72 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.601,72 RON

din 5.601,72 RON estimat