Atribuită Cumpărare directă

HYGENIC GEL - KLINTENSIV este un gel hidroalcoolic, de generatie nouă, utilizat pentru dezinfectarea igienică și chirurgicală a mâinilor. Substanță activă: 85% etanol. Mod de utilizare: Se aplică 3 ml de gel dezinfectant și se respectă întreaga tehnică de curațare a mâinilor recomandată de OMS. Pentru dezinfectare igienică se folosesc 3 ml - timp de contact 30 secunde; pentru efectul virucid , timp de contact 3 minute. Acţiune: Combină efectul antimicrobian cu proprietăți excelente de protecție și îngrijire a pielii. Este ideal pentru utilizări frecvente. Nu lasă pielea lipicioasă după utilizare. Previne uscarea și crăparea mâinilor, protejând tegumentul. Are acțiune rapidă, fiind ideal pentru dezinfecția igienică sau chirurgicală a mâinilor prin frecare.

Număr anunț
DA27005243
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR SOIMII SIBIU (CUI 4406177)
Furnizor / câștigător
SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat