Atribuită Cumpărare directă

1. Mapa plic pentru lucrari patrimoniu format 44 x 32 cm = 100 buc. 2. Mapa plic pt lucrari de patrimoniu format 32 x 23 cm = 50 buc.

Număr anunț
DA26965778
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTAR TRADING SRL (CUI 18893811)
Cod CPV
22852100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat