Atribuită Cumpărare directă

Achizitia curprinde: 6 buc saci menaj 35 l fino, 10 buc clin geam pompita, 8 buc det pronto, 2 buc sano anti kal univ 700ml, 4 buc domestos ,4 buc mop 250 gr,3 buc coada lemn ,4 buc igienol dezinf 750ml ,1 buc manusi latex, 2 buc lavete ,1 buc trat dezinfestant 5, buc saci manaj 240l . Materialele sunt nececare Centrului cultural pentru scolari Valea Marului.

Număr anunț
DA26997535
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,19 RON
Valoare atribuită
420,19 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,19 RON

din 420,19 RON estimat