Atribuită
Cumpărare directă
Format: 21 cm (lăţime) x 20 cm (înălţime); Calitate hârtie la interior: mediaprint mat 150g/mp; Tipar la interior: 1 + 1 culori; 4 + 4 culori; Număr de pagini: 224 pagini, din care 43 pagini policromie, restul alb/negru; Coperta: mucava, caşerat, feţe tipărite 4 + 0 culori, hârtie mediaprint mat 170g/mp, plastefiat mat (legat 1/1); Legătorie: legat 1/1
- Număr anunț
- DA26990256
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02093 Bucuresti (CUI 13504689)
- Furnizor / câștigător
- NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.560 RON
- Valoare atribuită
- 2.560 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.