Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa lucrari de inlocuire si reparatii la instalatiile electrice, corpuri de iluminat, prize, intrerupatoare, aparataj electric, conform cerintelor formulate de autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA26977058
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat