Atribuită
Cumpărare directă
-Inventarierea si amenajarea dosarelor: ( etichetare, completarea etichetei aplicata pe fata dosarului, scris cotor, ordonarea dosarelor pe compartimente si in cadrul compartimentului pe ani si termene de pastrare conform nomenclatorului arhivistic pus la dispozitie de beneficiar si aprobat de Arhivele Nationale, întocmirea listelor de inventar= 300/40=7,5*160ml=1200 lei (la 1ml=aprox.40 dosare), - Filele dosarelor constituite legate in coperti speciale de legatorie sunt numerotate conform legii16/1996 si a instructiunilor de aplicare a acesteia =300 dosare*180 file/dosar*0,02=1080 lei - Actele (registre,condici,cataloage,foi volante,etc)sunt legate in coperti din carton mucava de 1,5 mm grosime cu pinza speciala pentru legatorie ,avind dimensiuni ale uneia din fete de maxim 35 cm= 300 dosare*9,lei/dosar=2850 lei - cf contract semnat
- Număr anunț
- DA27011591
- Autoritate contractantă
- Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
- Furnizor / câștigător
- PROFLEG STADUM SRL (CUI 31203633)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.050 RON
- Valoare atribuită
- 5.050 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.