Atribuită
Cumpărare directă
00616381 4039784359697 SAMPON AUTO 5 L 57.98 1 Buc 100345808 3663602939696 *MAC MASINA DE SPALAT 1800W 403.36 1 Buc 100569575 3663602940784 VERVE MUFA CONECTOARE 1PE2 5PE8 9.66 1 Buc 101034945 5059340116082 SET 120 GLOBURI HARM 7 CHAMPAGNE 70.71 1 Buc 100979119 3663602491651 *INSTALATIE 300 LED MULTICOLOR 92.44 3 Buc 100592365 3663602491545 *INST 300 LED COLOR 8 FCT MEMORIE 89.92 1 Buc 100592366 3663602491538 *INST 300 LED RECE 8 FCT MEMORIE 74.79 1 Buc 101021418 5946610000014 STINGATOR CU PULB
- Număr anunț
- DA27003567
- Autoritate contractantă
- Comuna Balaceanu (CUI 2407869)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 959,45 RON
- Valoare atribuită
- 959,45 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.