Atribuită Cumpărare directă

PC DELL Precision 3630 Tower CTO BASE, Precision 3630 Tower with 460W up to 90% efficient PSU (80Plus Gold) with SD card reader v2, Intel Core i7-8700, 6 Core, 12MB Cache, 3.2Ghz, 4.6 Ghz Turbo w/UHD Graphics 630, 16GB 2X8GB DDR4 2666MHz UDIMM Non-ECC Memory, 2.5" 256GB Class 20 SATA Solid State Drive, 2.5 inch 1TB 5400rpm SATA Solid State Hybrid Drive w/ 8GB Flash, Dell Precision Tower 3630 Heatsink (65), 8x DVD+/-RW 9.5mm Optical Disk Drive, NVIDIA Quadro P1000, 4GB, 4 mDP to DP adapter, Dell Optical Mouse - MS116 - Black, Dell Wired Keyboard KB216 Black (US/International), No Out-of-Band Systems Management, No RAID, C2 2.5 HD + 2.5 1-3 HD, I/O Ports: Front: 2X USB 2.0, Type A, 1X USB 3.1, Type A, 5Gb, 1X USB 3.1, Type C(T), 10Gb, 1X Universal Audio Jack, Internal: 1X USB 3.0, 4X SATA 6Gb/s, Rear: 2X USB 2.0, Type A with SmartPower, 4X USB 3.1, Type A 5Gb, 1X PS2 Keyboard, 1X PS2 Mouse, 2X DisplayPort, 1X Optional Port VGA, HDMI 2.0, DP++ 1.2, Type C(T) w/DP-Alt mode, 1X RJ45 Network Connector, 1X Universal Audio Jack, Dimensions: Height: 13.18 x Width: 6.95 x Depth: 13.58, Weight: 8.39kG, Windows 10 Pro (64bit) English, 3Y Basic Onsite Service (Emerging Only), COD PRODUS:DP3630I715482578 + Monitor LED DELL Professional P2719H, 27", 1920x1080, 16:9, IPS, 1000:1, 178/178, 5ms, 300 cd/m2, VESA, DisplayPort, HDMI, VGA, USB, Height-adjustable, Pivot

Număr anunț
DA27014499
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.543,31 RON
Valoare atribuită
5.543,31 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.543,31 RON

din 5.543,31 RON estimat