Atribuită Cumpărare directă

Achizitie corpuri de iluminat stradale LED montaj si punere in functiune conform invitatiei de participare nr. 6234 din 26.11.2020

Număr anunț
DA27018905
Autoritate contractantă
Comuna Hidiselu de Sus (CUI 4660743)
Furnizor / câștigător
MICLĂU ADRIAN VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 39539648)
Cod CPV
34928530-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat