Atribuită Cumpărare directă

10403093 CIMENT HEIDELBERG CEM II 42,5R - 40 kg Cimentul Portland HeidelbergCement se utilizeaza pentru elemente/structuri monolite, armate dispers si prefabricate cu grosimi mai mici de 1,5 m, executate pe intreg parcursul anului, realizate in regie proprie. Produsul are clasa de rezistenta 42,5. Cimentul gri Heidelberg Cement se caracterizeaza prin stabilitatea parametrilor tehnici, precum si prin marje suficiente de siguranta in ceea ce priveste rezistenta la compresiune, la 2 si 28 de zile. Avantaje: economic durabil eficient Termenul de valabilitate este de 90 zile de la data fabricatiei. Se ambaleaza in saci de 40 kg. Specificatii tehnice: Termen de valabilitate: 90 zile Material: Ciment Ambalare: 1 sac x 40 kg Paletii se vor factura separat si se vor returna in termen de 45 zile.

Număr anunț
DA27019317
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,20 RON
Valoare atribuită
182,20 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,20 RON

din 182,20 RON estimat