Atribuită Cumpărare directă

hartie copiator a4

Număr anunț
DA26990119
Autoritate contractantă
Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.450 RON
Valoare atribuită
10.450 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.450 RON

din 10.450 RON estimat