Atribuită Cumpărare directă

CARTUSE DE TONER : HP M5025( Q7570A LaserJet Black ORIGINAL)- 4 bucati; HP M725( HP TONER CF214X,No14X,BK,17.5K,LJ Enterprise 700 Printer M712 ORIGINAL) - 2 bucati; KYOCERA MITA TK70(TK-70,BK,40K,FS9100,FS9120,9500,9520,9530 ORIGINAL) - 3 bucati; KYOCERA MITA FS 9520 DN(TK-70,BK,40K,FS9100,FS9120,9500,9520,9530 ORIGINAL - 2 bucati; Cartusele de toner sunt necesare pentru Recensamantul General Agricol - runda 2020. Produsele trebuie sa fie insotite de: Certificat de garantie, Declaratie de conformitate/Certificat de calitate. Termen de livrare: 14.12.2020.

Număr anunț
DA26981878
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.723 RON
Valoare atribuită
3.723 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.723 RON

din 3.723 RON estimat