Atribuită
Cumpărare directă
Sistem centralizat de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu ce necesita activitati de intretinere tehnica, la imobil administrat de SAIFI. Cerintele detaliate ale achizitiei se vor transmite prin e-mail.Contractul se va incheia pe o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA26996228
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- RASSCO SECURITATE SA (CUI 11816587)
- Cod CPV
- 75251110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.996 RON
- Valoare atribuită
- 9.996 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.