Atribuită
Cumpărare directă
Pachet baterii: 30x baterii AAA set 2 - 12.61 lei fara tva/set 10x baterii AAA set 4 - 25.21 lei fara tva/set 20x Baterii AAA - 25.21 lei fara tva/set 6x Baterii 1,5 AAA (2buc) - 12.61 lei fara tva/set 30x baterii AA set 2 - 12.61 lei fara tva/set 10x Baterii AA set 4 - 21.01 lei fara tva/set 20x Baterii AA set 4 - 25.21 lei fara tva/set 6x Baterii 1.5 AA (2 buc) - 12.61 lei fara tva/set
- Număr anunț
- DA27004769
- Autoritate contractantă
- CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI 14057015)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 31440000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.378,15 RON
- Valoare atribuită
- 2.378,15 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.