Atribuită
Cumpărare directă
Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: 1. Autoturism, Marca: DACIA,Model: 1307 PICKUP,Cilindree: 1557,An fabricatie: 2005,Masa maxima: 1730,Putere: 50kw (68 cp),Nr locuri: 5 ASIGURATOR: CITY INSURANCE PA: 487.5 lei VALABILITATE: 12 LUNI 2. Autoturism DACIA 1310 LI, 1397 cmc/46 kW, 5 loc/1360 kg ASIGURATOR: EUROINS - PA: 313.81 lei VALABILITATE: 12 LUNI
- Număr anunț
- DA27007278
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801,31 RON
- Valoare atribuită
- 801,31 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.