Atribuită Cumpărare directă

Calculator Intel i5-9400F 4,00 GHZ RAM 8GB RAM SSD 240GB HDD 1TB;TONER BIZHUB C220/280 TN-216 COL

Număr anunț
DA27014062
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE (CUI 17337702)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.191,42 RON
Valoare atribuită
2.191,42 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.191,42 RON

din 2.191,42 RON estimat