Atribuită Cumpărare directă

Calendar de perete personalizat integral 12 file si header Interior de 130 g, Header de 350 g 24,7 lei + TVA / buc Pret valabil pentru tiraj de minim 100 bucati

Număr anunț
DA27006498
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
DIRECT & PARTENERS S.R.L. (CUI 12035150)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.470 RON
Valoare atribuită
2.470 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.470 RON

din 2.470 RON estimat