Atribuită Cumpărare directă

Tablou electric diferite dimensiuni

Număr anunț
DA34856785
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
EXPRESS OIL PICK-UP S.R.L. (CUI 39708640)
Cod CPV
31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
236,14 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,14 RON