Atribuită Cumpărare directă

PARAFINA HISTOLOGICA 56-58C . Temperatura de depozitare: A se depozita între +15°C și +25°C. Se ambaleaza in functie de preferintele clientului la 2kg, 5kg, 10kg, 20kg Produs import Germania. VA ROG SA AMBALATI PARAFINA LA 1KG.

Număr anunț
DA26977899
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
Cod CPV
09221200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat