Atribuită Cumpărare directă

10 1050044 PANOU LED SLIM PT 600X600 40W 6500K BUC 10,00 146,90 1.234,45 234,55 20 1054022 TUB LED T8 18W DISP STICLA 6500K 1199MM BUC 6,00 15,36 77,45 14,71 30 1050329 LICHID PARBRIZ ETANOL -20C 4L BUC 2,00 14,98 25,18 4,78 40 7027605 MANUSI DUBLU INTARITE EM3 BUC 2,00 11,59 19,48 3,70 50 7000685 MANUSI SUDOR IGNIFUG. 1801 WELDER BUC 2,00 28,50 47,90 9,10 60 6024928 SCARA AL FORTE 2X6 8906 BUC 1,00 364,85 306,60 58,25 70 3015960 BATERIE ROSA SPALATOR BRR4 FERRO BUC 5,00 79,21 332,82 63,23

Număr anunț
DA26928022
Autoritate contractantă
?COALA GIMNAZIALA MA?LOC (CUI 29083519)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.043,88 RON
Valoare atribuită
2.043,88 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.043,88 RON

din 2.043,88 RON estimat