Atribuită Cumpărare directă

Colectarea separată şi transportul separat al deşeurilor municipale şi al deşeurilor similare provenind din activităţi comerciale din industrie şi instituţii, din aria administrativ–teritoriala a Orasului Zarnesti, inclusiv fracţii colectate separat, fără a aduce atingere fluxului de deşeuri de echipamente electrice şi electronice, baterii şi acumulatori

Număr anunț
DA26926825
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHEORGHE CRACIUN (CUI 29413056)
Furnizor / câștigător
COMPREST SA (CUI 1095130)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.577,90 RON
Valoare atribuită
1.577,90 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.577,90 RON

din 1.577,90 RON estimat