Atribuită Cumpărare directă

JALUZELE: 120 X 65 = 6BUC. 120 X 90 = 4BUC. 120 X 85 = 6BUC.

Număr anunț
DA26918520
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SEIMENI (CUI 29359100)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
39515400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.067,29 RON
Valoare atribuită
1.067,29 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.067,29 RON

din 1.067,29 RON estimat