Atribuită
Cumpărare directă
Suprafata membrana (m2): 1.9, KUF (ml/h*mmhg): 97.0, KoA Uree (ml/min): min. 1415, KoA Creatinina (ml/min): min. 961, KoA Fosfat (ml/min): min. 736, KoA B12(ml/min): min.353, Pierdere neglijabila de albumina, Eticheta suplimentara detasabila pt simplificarea evidentelor medicale, Sterilizare: Radiatii gamma, Membrana noncelulozica : a polysulfona Pro, Biocompatibilitate excelenta, Retentie validata de endotoxina, Rata ridicata de eliminare a ß2m : 0.7, Captuseala dializor: policarbonat, Masa izolanta de turnare: poliuretan, Grosime perete / diametru intern (µm): 40/200, Performantele in-vitro si datele fizice sunt conforme cu EN 1283, Perioada valabilitate la raft: 36 luni. Ambalare : 20 buc / cutie
- Număr anunț
- DA26894574
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- B. BRAUN AVITUM SRL (CUI 23517392)
- Cod CPV
- 33181520-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 4.700 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.