Atribuită Cumpărare directă

Achizitie routere Fortinet FG-50 E, GE RJ45 Switch Ports x5, GE RJ45 WAN Ports X2, USB Ports X1, Console (RJ45)X1 Garantie 12 luni.

Număr anunț
DA26896650
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
IRISTECH SRL (CUI 26785225)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.420,72 RON
Valoare atribuită
7.420,72 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.420,72 RON

din 7.420,72 RON estimat