Atribuită Cumpărare directă

Pachet carte

Număr anunț
DA26955639
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Iorgu G. Toma" Vama (CUI 14094498)
Furnizor / câștigător
LIDANA COM SRL (CUI 6213822)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.927,56 RON
Valoare atribuită
1.927,56 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.927,56 RON

din 1.927,56 RON estimat