Atribuită
Cumpărare directă
065.56.004 - Punte de distilare ISOLAB cu condensator si adaptor, 400 mm, slif soclu NS 14/23, slif con NS 29/32 -1 buc - 192,79 RON - 4 buc - 771.16 RON ALN4.1 - Termometru de precizie ROTH cu solutie albastra, -10 : +250 °C, L 368 mm, slif NS 14.5/23 -1 buc - 273.05 RON - 2 buc - 546.10 RON 030.02.053 - Balon cu fund rotund ISOLAB cu slif NS 29/32, 50 ml - 1 buc - 20.59 RON - 10 buc - 205.90 RON 063.04.029 - Clema ISOLAB pentru imbinari, slif NS 29/32 - 1 buc - 6.09 RON 063.04.014 - Clema ISOLAB pentru imbinari, slif NS 14/23 - 1 buc - 4.53 RON 058.06.001 - Banda de etansare ISOLAB din PTFE, 10 m * 12 mm -1 buc - 3.63 RON 063.14.014 - Garnitura etansare PTFE - NS 14/23 - 1 buc - 12.88 RON 063.14.029 - Garnitura etansare PTFE - NS 29/32 -1 buc - 19.35 RON
- Număr anunț
- DA26901660
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.569,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.569,64 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.