Atribuită
Cumpărare directă
- Asigurare continut cladire ( echipamente tehnologice), an de constructie 2010, in valoare asigurata de 56784 lei, prima de asigurare 230.57 lei, cuprinzand si riscul suplimentar Daune ca urmare a apei de conducta 11356.80 lei, cu o prima de 69.91 lei. Prima totala anuala 300.48 lei, plata integrala, valabilitate 01.12.2020-30.11.2021.
- Număr anunț
- DA26886881
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300,48 RON
- Valoare atribuită
- 300,48 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.