Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant pt maini Meditol ICF - 1 litru pompita avizata de MS Produsul se foloseste la dezinfectarea igienica si chirurgicala a mainilor, prin frecare. Timpul de actiune se instaleaza in maxim 90 de secunde de la aplicare. Produs sub forma de gel, nu lasa mainile lipicioase dupa absorbtie, nu necesita clatire. Efect bactericid si virucid. Aviz nr 2179BIO/01/05.14 Ambalare : flacon 1L cu pompita dozatoare. Meditol gel ICF se utilizeaza la dezinfectarea igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare, recomandat pentru domeniile sanitare. Timpul de actiune se instaleaza la maxim 90 de secunde de la aplicare. Produs sub forma de gel, nu lasa mainile lipicioase dupa absorbtie. Nu necesuita clatire! Instructiuni: Metoda de aplicare Concentratia solutiei de lucru/doza de aplicare Timpul de actiune Produsul se aplica prin frecare, astfel incat mainile sa fie acoperite in totalitate, pe toata durata aplicarii. Produsul se aplica nediluat (100%) astfel: 30 secunde 1. In cazul dezinfecatrii obisnuite a mainilor, se aplica 3 ml produs (2 apasari de pompita), dupa care se freaca mainile continuu pe toata durata aplicarii. 2. In cazul dezinfectarii chirurgicale a mainilor, se va aplica o cantitate de 10 ml produs (6-7 apasari de pompita), dupa care urmeaza frecarea continua a mainilor si antebratelor, pe toata durata aplicarii. In acest caz se face referire la aplicarea produsului imediat dupa dezinfectia chirurgicala a mainilor si antebratelor. 90 secunde 3. Pentru efica

Număr anunț
DA26890944
Autoritate contractantă
ARHIVA NATIONALA DE FILME (CUI 18119242)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225,30 RON
Valoare atribuită
1.225,30 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225,30 RON

din 1.225,30 RON estimat