Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE MATERIALE PUBLICITARE INSCRIPTIONATE CU SIGLA CJ CONSTANTA Calendar de perete personalizat Agenda nedatata personalizata Felicitari + plic personalizate Calendar de birou personalizat Instrumente de scris personalizate.

Număr anunț
DA26904465
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.529 RON
Valoare atribuită
70.529 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.529 RON

din 70.529 RON estimat