Atribuită
Cumpărare directă
Tensiune (V) 230;Putere (kW) 8.64; Tensiune in gol (V) 50; Curent sudare (A) 10-200; Intensitate curent in sarcina (A) 50%/ 60% /80% /100% 200/182/-/141; Electrozi (mm) 1-5; Clasa de izolatie H; Clasa de protectie IP23; Dimensiuni (mm) 370x146x278; Greutate (kg) 6.9; set de livrare cablu port electrod 3m cablu de masa - 3.
- Număr anunț
- DA26928141
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42662100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.649 RON
- Valoare atribuită
- 1.649 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.