Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Smart PHILIPS 32PFS6805/12, Full HD, 80 cm

Număr anunț
DA26910639
Autoritate contractantă
MUZEUL DE STIINTE ASTRONOMICE BAIA MARE (CUI 33350037)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.806,07 RON
Valoare atribuită
6.806,07 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.806,07 RON

din 6.806,07 RON estimat