Atribuită
Cumpărare directă
Tip produs Betoniera Tip lucrare Profesional Tip alimentare La retea Culoare Galben DETALII MATERIAL Material cuva Metal Material maner Metal Material roti Metal/Cauciuc plin CARACTERISTICI TEHNICE Putere motor 1250W (Protectie Termica) Tensiune alimentare 230V Viteza de lucru 25 - 27 rot/min Capacitate 225 L DIMENSIUNI Greutate 73kg Diametru Gura 415 mm L x l x I 146/80/155 cm
- Număr anunț
- DA26924078
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
- Furnizor / câștigător
- ILCOM GRUP PROTECTION S.R.L. (CUI 16482615)
- Cod CPV
- 43413000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.