Atribuită
Cumpărare directă
1EKM Dezinfectant gel de mâini cu pompă 1 L – 5 buc 5buc 38lei + TVA 2 2K Ksept dezinfectant gel de maini rezervă 5 L - 1 buc 1 buc 115 lei+TVA 3 3K Soluție dezinfectantă pt pardoseală 5L – 5 buc 5 buc 39.5 lei +TVA 4 40440 Măști chirurgicale – 10 cutii 10 cutii 17 lei +TVA
- Număr anunț
- DA26888213
- Autoritate contractantă
- Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
- Furnizor / câștigător
- ART DECORATOR SRL (CUI 13125553)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,50 RON
- Valoare atribuită
- 672,50 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.