Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 1 x Abonament RED Infinity X5: Nelimitat minute/SMS-uri nationale si minute internationale fix SEE si roaming SEE(initiate + primite +SMS), nelimitat trafic date national dintre care 14.22 GB utilizabili in roaming SEE, nelimitat minute/SMS-uri internationale pe mobil catre SEE, Nelimitat minute/ sms internationale in restul lumii, 2 GB trafic date Roaming + 400 Unitati ( apel primit/apel efectuat/SMS trimis ) in zonele: Balcani non UE, 2,3,4,5 1 x Abonament RED Infinity X6: Nelimitat minute/SMS-uri nationale si minute internationale fix SEE si roaming SEE(initiate + primite +SMS), nelimitat trafic date national dintre care 22.22 GB utilizabili in roaming SEE, nelimitat minute/SMS-uri internationale pe mobil catre SEE, Nelimitat minute/ sms internationale in restul lumii, Nelimitat Date Roaming SEE ( fara FUP), 2 GB trafic date Roaming + 400 Unitati ( apel primit/apel efectuat/SMS trimis ) in zonele: Balcani non UE, 2,3,4,5 Contract 28 de luni Cost lunar pachet este de 82 EURO fara TVA, reprezentand 405,05 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9397 RON, valabil in data de 24.11.2020 .
- Număr anunț
- DA26906407
- Autoritate contractantă
- G.P.P. DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29074219)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.341,40 RON
- Valoare atribuită
- 11.341,40 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.