Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1. AC.R6 2500MA DURACELL - 20 BUC 2. AC.9V 250 MA CAMELION - 1 BUC X 22.6891 RON 3. FLUDOR 100GR. 0.5MM/0.56MM - 1 BUC 4. INCARC.PANASONIC ENELOOP BQ-CC51E - 1 BUC

Număr anunț
DA26884605
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,46 RON
Valoare atribuită
355,46 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,46 RON

din 355,46 RON estimat